ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

من هيچ چيز از زندگي نفهميدم. مي داني چرا؟ زندگي من در تو خلاصه شد. همه ي فهم هاي زندگي من تو بودي. تجربه ي من تو بودي. معناي زندگيم تو بودي. از ابتدا بودي، از وقتي يادم مي آيد، بعد از آن ابتدا باز هم تو بودي، تلخ بودي اما بودي، و بعد از آن بعد هم باز تو بودي اين بار آگاهانه و خودخواسته بودي. هميشه بودي. کنار خنده هايم بودي، کنار گريه هايم، در تنهايي هايم، در شاديها و غصه هاي پنهانيم بودي.

ديگري هميشه هست، يا تو يا آن يکي، بايد ديگري باشد تا من معنا شوم. يکي مثل سارتر که معتقد است ديگري جهان مرا مي ربايد، شاعري ديگري را نيمه ي گمشده اش مي خواند، آن ديگري همزاد مي نامد. اما تو براي من تو نيستي؛ تو مني نه در بيرون از من تو در درون مني، با مني، نه تو همزاد نيستي، تو نيمه ي گمشده نيستي، زماني نبوده که نباشي، گم نشده بودي که پيدا شوي، تو مني، تو تمام مني. تو ديروز مني و فردايم نيز هم. من عاشق آن جهاني هستم که تو از من ربوده اي.

گاهي دلم مي گيرد، نه از دنيايي که با تو ساختم و نه از دنيايي که فقط تو در آن بودي، گاهي دلم مي گيرد براي همه ي آنچه تجربه نکردم، براي همه ي آنچه که زود دير شد. تو از ابتدا همان بودي که اکنون هستي، تو هميشه همين بودي، هميشه همان بودي. اما من با تو بزرگ شدم، با تو قد کشيدم، با تو نفس کشيدم. من با تو دم بودم، با تو بازدم بودم، با تو همدم بودم.

من غير از تو ديگري را نمي شناسم، تمام ديگري براي من تو هستي. گاهي افسوس مي خورم براي ديگري هايي که نشناختم، براي راههايي که نرفتم، براي لحظه هاي که گذشت، گاهي فکر مي کنم آيا مي شد جور ديگر بود؟ حرفهاي دلتنگيهاي تنهاييم، آه هاي تلخ پر افسوسم را ناديده بگير، تو تا ابد هماني و من تا ابد همين خواهم ماند.

اما حتي براي چشم بر هم زدني خيال هم نکن که پشيمانم. خوش به حال من است که دلم در گرو عشق توست، و خوش به حالم که چون تويي مرا از من گرفت. من اين راه آمده را هزار بار باز براي تو مي روم. افسوس هاي دلم، حسرتهاي کوچکي است در برابر داشتن تو. من تمام لحظه هاي بودنم را، تمام افسوس هاي دلم را براي يک لبخند ساده ي تو در طبقي برايت پيشکش مي کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به فردا بایندیش... Bill Melanie سِمَنیون پاتوق شیدایی! ارتباطات بین فرهنگی Anthony avamusic.parsablog.com tebsonnati